Menu

Zakochana w słowach

ZMIANY NA BLOGU?

nastjabooks

blogging2620148_1920

WITAJCIE!

Ten wpis będzie trochę różnił się od poprzednich. Z racji tego, że posty na blogu pojawiają się naprawdę rzadko, postanowiłam w końcu coś z tym zrobić i wprowadzić parę zmian.

Co to za zmiany?

Otóż choćby to, że do tej pory wstawiałam opowiadania, czasami wiersze, albo recenzje książek. Oczywiście, aby takie posty pojawiały się częściej, a mam tutaj na myśli przede wszystkim opowiadania, musiałabym mieć jakieś ogromne źródło inspiracji. Ale bądźmy realistami - gdybym zasypywała bloga samymi recenzjami i opowiadaniami - najzwyczajniej w świecie, część z Was by się po prostu znudziła.

Przechodząc do konkretów - chcę urozmaicić trochę moje wpisy i z racji tego, że ostatnio dużo czytam, postanowiłam zamieszczać więcej postów około książkowych.

BOOK HAULE

books1757734_1920books1757734_19201

To nic innego jak pokazanie książek, które się w danym czasie kupiło. Pod koniec każdego miesiąca będzie pojawiał się taki wpis. Podzielę się z Wami, co w danym miesiącu znalazło się na mojej półce.

TAGI KSIĄŻKOWE

book759873_1920

Od nich aż roi się w internecie. Tutaj nie będę się za bardzo rozpisywała. Jeśli taki wpis się pojawi, zobaczycie na własne oczy, na czym takie TAGI polegają.

INSPIRACJE, ULUBIEŃCY, MOTYWACJE

music1874621_1920

Tutaj będę się z Wami dzieliła między innymi piosenkami, cytatami, filmami, które w jakiś sposób podbiły moje serduszko.

Post krótki, ale co miałam do przekazania, napisałam. I teraz prośba do Was, drodzy Czytelnicy! Jeśli chcecie, aby na blogu pojawiły się jeszcze inne wpisy niż te wcześniej wymienione, dajcie znać, czy to w wiadomości prywatnej za pośrednictwem fanpage, którego link podam poniżej, czy też drogą mejlową. ( mój adres e-mail możecie znaleźć w bocznej zakładce).

_______________________________________________

MÓJ FANPAGE FB : https://www.facebook.com/Nastja19/

MÓJ BOOKSTAGRAM: https://www.instagram.com/nastjabooks/?hl=pl

 

© Zakochana w słowach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci